KALKULAČKA PRE VÝPOČET HONORÁRA ZA VYPRACOVANIE PROJEKTU PRE PLYNOFIKÁCIU RD

Cenu projektových prác pre vypracovanie dokumentácie plynofikáciu rodinného domu (ďalej už len PD) ovplyvňuje obsah vyjadrenia k žiadosti o pripojenie. Vyjadrenie je vlastne stanovisko prevádzkovateľa distribučnej siete (ďalej už len PDS) k Žiadosti o pripojenie, ktoré obsahuje technické podmienky pripojenia. Vo vyjadrení je uvedené, či je potrebné vypracovať okrem:

 1. PD na vonkajší a vnútorný domový plynový rozvod so spotrebičmi (od hranice pozemku po posledný spotrebič v dome= OPZ)
 2. aj PD na prípojku plynu (pripojovací plynovod = od hlavného plynovodu po oplotenie =hranicu pozemku) s hlavným uzáverom plynu, regulačnou a meracou zostavou plynu = plynárenská stavba (drobná stavba)

Pripravené otázky vás prevedú kalkulačkou pre výpočet ceny PD plynofikácie domu do 150 m2.

2 názory na “KALKULAČKA PRE VÝPOČET HONORÁRA ZA VYPRACOVANIE PROJEKTU PRE PLYNOFIKÁCIU RD”

 1. Dobrý deň,
  Rád by som sa dozvedel koľko by ma stála realizácia približne, prípojky plynu, mám záujem o nádrž Flaga. Jedná sa o cenu projektu,kotol na stenu a veci okolo montáže.

  1. Vladimír Slaninka

   Zdravím!
   Ak si vyberiete riešenie od spoločnosti FLAGA, ich odborníci sa postarajú o projektovú dokumentáciu zariadenia aj o jeho správnu inštaláciu. To vám dáva istotu, že nainštalovaný zásobník spĺňa všetky požiadavky a normy v súlade s platnými právnymi predpismi.
   Ďakujem za námet (nových článkov) na mojom webe k problematike LPG.

Komentáre sú uzavreté.